• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 407
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو در شهرداری شهر مرند استانی می شود.
  با راه‌اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو شهروندان می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری بانکی عوارض سالانه خودروهای خود را بدون مراجعه به شهرداری پرداخت نمایند که قابلیت تفکیک و اعلام میزان عوارض، بدهی‌های معوقه و سوابق خودروها را دارد و کاربر می‌تواند بر اساس اطلاعات موجود در سیستم نسبت به پرداخت عوارض خود با استفاده از کارت‌های بانکی از طریق اینترنت یا دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام نماید.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری مرند، با راه‌اندازی این سیستم شهروندان می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری بانکی عوارض سالانه خودروهای خود را بدون مراجعه به شهرداری پرداخت نمایند. به گفته سرپرست شهرداری مرند سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو قابلیت تفکیک و اعلام میزان عوارض، بدهی‌های معوقه و سوابق خودروها را دارد و کاربر می‌تواند بر اساس اطلاعات موجود در سیستم نسبت به پرداخت عوارض خود با استفاده از کارت‌های بانکی از طریق اینترنت یا دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک اقدام نماید.

   

  میرسیاوش اسبقی با اعلام اینکه دفاتر معتبر که با تاییدیه شهرداری عضو سامانه شهرداری شده اند می توانند عوارض سالیانه خودرو شهروندان عزیز را دریافت و مفاسا حساب را صادر نمایند.
  وی افزود: سیستم مذکور متصل به شبکه بانکی بوده و پرداخت عوارض در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه شهروندان به بانک میسر خواهد شد. وی خاطرنشان کرد، تمامی اطلاعات و عملیات موجود در این سیستم علاوه بر بانک‌های عامل در سرور بانک مرکزی ثبت و ذخیره می‌شود و قابل دسترسی است و تمامی مشتریان می‌توانند با ورود به سامانه پرداخت، مفاصا حساب مربوط به عوارض خودرو خود را دریافت کنند.
  ایشان در انتها با تاکید بر تسریع روند اجرای موضوع فوق ابراز امیدواری کرد که از این این طرح ضمن شفاف سازی و جلوگیری از هرگونه ابهام و اعمال سلیقه در پرداخت عوارض، مسئله مهم تکریم ارباب رجوع با کاهش مراجعات و تسهیل در امور رخ خواهد داد.
  آدرس سایت carbill.tabriz.ir

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب