• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 585
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  نشست مدیران شهرداری مرند با محوریت گزارش عملکرد و بررسی مشکلات سازمان سیما منظر
  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند، نشست مدیران شهرداری مرند به ریاست دکتر اسبقی سرپرست شهرداری مرند، با محوریت گزارش عملکرد و بررسی مشکلات سازمان سیما منظر در محل سیما منظر و فضای سبز برگزارگردید. در این نشست پس از ارئه گزارشی از عملکرد مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبزگفت: […]

  به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی مرند، نشست مدیران شهرداری مرند به ریاست دکتر اسبقی سرپرست شهرداری مرند، با محوریت گزارش عملکرد و بررسی مشکلات سازمان سیما منظر در محل سیما منظر و فضای سبز برگزارگردید.

  در این نشست پس از ارئه گزارشی از عملکرد مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبزگفت: از۱۱ پارک موجود در شهرستان مرند امسال ۴ پارک سامان دهی و در سطح شهر جایگاههای مخصوص جدید تابلو تبلیغات نصب شده است.
  عاقلی اضافه کرد : کل مساحت چمن در سطح شهر و بلوارها ۱۴۰۵۷۳ متر مربع ذکر کرد و گفت: از این میزان ۶۶۱۱۹ مترمربع با شبکه آبیاری می شوند و بقیه به متراژ ۷۴۴۵۴ توسط تانکر آبیاری می شوند خاطر نشان کرد در حال حاضر کل مساحت پارکها و فضای سبز شهر ۱۱۱۳۹۶۷متر مربع می باشد.

  به گزارش روابط عمومى شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند در ادامه دکتر اسبقی سرپرست شهرداری مرند با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز با ایده های جدید و بهرمندی از تجربیات کارشناسان و متخصص در راه اندازی و سامان دهی مکانها ی تفریحی محیط های شهری برای تامین اوقات فراغت شهروندان تاکیدکرد

  وی همچنین تعیین تکلیف و پیگیری سند منطقه تفریحی گردشگری تپه شهداء( یوموری تپه) و سامان دهی تابلوهای سطح شهر با طرحهای نوین، بالویت پیمانکار قبلی، تعرفه های سازمان با تصویب هیئت مدیرۀ، ارسال عملکردسازمان به شورای شهر، پرونده های حقوقی و تشکیل جلسات داخلی سازمان و نتایج خروجی عملکرد و جلسه ها را از اهم موارد در سازمان سیما منظر و فضای سبز برشمرد..

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب