• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 607
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام سرپرست شهرداری مرند به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان
  سرپرست شهرداری مرنددر آستانه فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان روز با صدور پیامی ضمن اهمیت شمردن مراسم راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی افزود

  سرپرست شهرداری مرند در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان با صدور پیامی ضمن اهمیت شمردن مراسم راهپیمایی با شکوه یوم الله ۱۳  آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی افزود….

  سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.در این پیام آمده است….

  سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان بپردازند و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.

  روز سیزدهم آبان به همه مستضعفان جهان آموخت که بر ضد مستکبران قیام کنند و حقوق از دست رفته خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند. پیام روز سیزدهم آبان به مسلمانان این است که: تنها در برابر پروردگار جهانیان و مکتب توحید به نماز بایستند و فقط در پیش گاه خدا به کرنش بنشینند و تا همیشه زمان در برابر ظلم و زورگویی ابرقدرت ها سرتسلیم فرود نیاورند.

  در قسمت دیگری از این پیام آمده است باتوجه به اهمیت حضور مردمی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان مسئولان و پرسنل شهرداری مرند همراه مسئولین نظامی انتطامی همگام با مردم فهیم و شهید پرور دانشجویان و دانش آموزان ضمن شرکت باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر فریاد مرگ بر آمربکا و اسرائیل را به گوش دشمنان نطام جمهوری اسلامی خوهند رساند و با آرمانهای مقدس حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و خون پاک شهدای گرانقدر تجدید میثاق و عهد وپیمان خود در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تجدید وحدت و همدلی را به نمایش خواهند گذاشت. و عده دیدار ما فردا مراسم راهپیمائی یوم الله ۱۳آبان …

  میر سیاوش اسبقی —سرپرست شهرداری مرند

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب