• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 648
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  امام جمعه شهرستان مرند در معارفه شهردار جدید :
  امیدواریم انتخاب آقای ” حسین کاوه ” برای شهروندان و شهر مفید واقع شود
  امام جمعه شهرستان مرند گفت : شورای اسلامی شهر مرند که با اعتماد مردم شروع به کار کرده مسئولیت سنگینی در قبال مردم دارد و این یک فرصت و وقت خدمت به مردم است و در این خدمت باید سلایق سیاسی و جناحی را در راه خدمت به مردم دور کرد .

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند ، حجت الاسلام علی نعمت زاده امام جمعه شهرستان مرند در آیین تودیع و معارفه سی و نهمین شهردار مرند ضمن تسلیت مصیب وارده بر مردم استان کرمانشاه در زلزله اخیر ، گفت : شورای اسلامی شهر مرند که با اعتماد مردم شروع به کار کرده مسئولیت سنگینی در قبال مردم دارد و  این یک فرصت و وقت خدمت به مردم است و در این خدمت باید سلایق سیاسی و جناحی را در راه خدمت به مردم دور کرد .

  وی با بیان اینکه معقتد به وجود برخی از مشکلات در شهر مرند هستیم خاطر نشان کرد : امیدواریم انتخاب آقای ” حسین کاوه ” برای شهروندان و شهر مفید واقع شود و نباید فراموش کنیم که زمان به سرعت می گذرد و شاید این انتخاب ها دیر انجام شده است اما زین پس نباید بیهوده زمان ها را از دست دهیم.

  امام جمعه شهرستان مرند با بیان اینکه  شورای اسلامی شهر با تعامل و همدلی به مردم خدمت کنند ، تاکید کرد : مردم ما بهترین مردم هستند و نباید فقط در زمان نیاز مردم را صدا بزنیم و حق مردم بیشتر از آن است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب