• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ | کد خبر : 657
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ناگفته های میر سیاوش اسبقی از 70 روز سرپرستی شهرداری مرند :
  از توقیف حساب و ماشین آلات شهرداری تا درآمد ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومانی در شهرداری
  سرپرست شهرداری مرند در آیین تودیع و معارفه سی و نهمین شهردار مرند گفت : زمانی که شهرداری مرند را تحویل گرفتم متاسفانه ماشین آلات و حساب های ما توقیف شده بود و همچنین برای پرسنل شهرداری دفترچه بیمه صادر نمیشد اما امروز همه این مشکلات را پشت سر گذاشتیم .

  به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند ، میر سیاوش اسبقی سرپرست شهرداری مرند در آیین تودیع و معارفه سی و نهمین شهردار مرند گفت : زمانی که شهرداری مرند را تحویل گرفتم متاسفانه ماشین آلات و حساب های ما توقیف شده بود و همچنین برای پرسنل شهرداری دفترچه بیمه صادر نمیشد اما امروز همه این مشکلات را پشت سر گذاشتیم .

  وی در ادامه افزود : توانستیم ترمیم پل ولایت را آغاز کنیم و در کنار این پل نیز رمپ ورود و خروج نیز جهت دسترسی ها در بحث پدافند غیر آمد ایجاد شد

  میر سیاوش اسبقی خاطر نشان کرد : با فعال کردن امور سرمایه گذاری شهرداری مرند برخی مشکلات پروژه های مشارکتی شهرداری را مورد بررسی قرار دادیم که پروژه جواهر ، قائم از جمله مهمترین این طرح ها بودند .

  سرپرست شهرداری مرند گفت : با حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی در شهرداری مرند ، هزینه ها را کاهش دادیم به طوری که وقتی شهرداری مرند را تحویل گرفتیم هیچ قیری در کارخانه آسفالت شهرداری مرند نبود اما بعدا متوجه شدم که سه سال است ۱۵ تن قیر وجود دارد و غیر قابل استفاده شده است که با طراحی یک دستگاه این قیر را آماده آسفالت ریزی برای معابر سطح شهر کردیم ضمن آنکه ۱۰۰ تن قیر نیز جدیدا برای شهرداری خریداری کردیم .

  وی در ادامه تاکید کرد : در بررسی هایی از زمان حضور بنده در شهرداری مرند صورت گرفت ؛ شهرداری  ۱۳ میلیارد تومان از محل پرونده های سال ۹۶ ،  ۱۲ میلیارد تومان از محل پرونده های سال ۹۵ و البته بیش از  ۱۰ میلیارد تومان نیز از محل ماده صد شهرداری طلب دارد که اگر این ها وصول شود مشکلات مالی شهرداری حل می شود .

  وی در ادامه افزود :  در این ۷۰ روز مسئولیت بنده در شهرداری مرند تاکنون ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد به شهرداری مرند آمده است .

  سرپرست شهرداری مرند از همه مردم علی الخصوص کارمندان شهرداری ، اصحاب رسانه و مسئولین در مدت مسئولیت ۷۰ روزه خود در شهرداری مرند طلب حلالیت کرد .

  انتهای خبر /

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب