• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 726
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مهندس حسین کاوه شهردار مرند از آمادگی واحد موتوری شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان خبر داد
  ❄️ مهندس حسین کاوه شهردار مرند از آمادگی واحد موتوری شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان خبر داد. 💠 شهردار مرند در گفتگو با خبر نگارما گفت :باتوجه به اینکه دراواخر هفته جاری چند روز تعطیلی واز سوی دیگر تغییرات جوی ودمایی محسوس در سرتاسر استان وشهر مرند, نیز طبق اعلام هواشناسی پیش بینی شده […]

  ❄️ مهندس حسین کاوه شهردار مرند از آمادگی واحد موتوری شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان خبر داد.

  💠 شهردار مرند در گفتگو با خبر نگارما گفت :باتوجه به اینکه دراواخر هفته جاری چند روز تعطیلی واز سوی دیگر تغییرات جوی ودمایی محسوس در سرتاسر استان وشهر مرند, نیز طبق اعلام هواشناسی پیش بینی شده است.لذا بر همین احساس واحد موتوری شهرداری مرند با امکانات موجود برای ارائه خدمات مطلوب بطور شبانه روز در خدمت شهروندان خواهد بود,.

  ♦️مهندس حسین کاوه در ادامه با اشاره کمبود تجهیزات در حد مطلوب شهر مرند بعلت کوهستانی بودن عدم اعتبارات لازم خدمات دهی برای شهروندان را در برخی موارد با مشکل مواجه می سازد؛ خاطر نشان کرد برای تامین تجهیزات لازم نیازمند به سامان دهی وخرید ماشین آلات جدید با مساعدت اعضای شورای شهر را می طلبد ؛

  ♦️وی افزد علاوه بر بکار گیری امکانات موجود در واحد موتوری شامل لودر وگریدر وخودرو نمک پاش برای برف روبی دپو نمک. در واحد موتور نیز تهیه شده است. به شهروندان اطمینان داد شهرداری با تمام نیروهای خدمات شهری شبانه روز از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

  ♦️شهردار مرند همچنین از کلیه شهروندان عزیز که سفر ضروری ندارند توصیه کردند ازتردد در محورهای برون شهری خوداری کنند؛ ودرصورت اضطراروضرورت سفر حتما قبل از خروج از شهر از سالم بودن وضعیت آج لاستیکهای وسیله نقلیه مطمئن وزنجیر چرخ همراه داشته باشند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  ديدگاه بسته است.